30,00 TL
Havale ile : 29,40 TL
Bayer

Bayer K-Othrine AL Yürüyen ve Uçan Haşere Öldürücü Sprey 500ml

Ürün Kodu : 10578
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bayer K-Othrine AL Yürüyen ve Uçan Haşere Öldürücü Sprey 500ml

  %100 ETKİLİ ÜRÜN 


  Bayer Garden AL 500ml Haşere İlacının Kullanma Şekli:  En doğru şekilde kullanmak ve maksimum fayda sağlamak için haşerelerin yürüdükleri, saklandıkları,temas ettikleri alanlara (tahta ve fayanslardaki çatlak ve yarıklara, buzdolabı, lavabo, fırın altlarınapencere kenarlarına,kuş tüneği aralıklarına),30 cm mesafeden püskürtünüz. Özellikle mutfaklarda görülen hamam böcekleri için, mutfak zeminin dört köşe olacak şekilde duvar diplerine sıkınız.

  Bayer Garden AL 500ml litre Böcek İlacının Kullanım Yerleri Açık ve Kapalı Alanlar Bayer K-Othrine AL 500ml hamamböceği ilacının etkili olduğu haşereler Sivrisinek ,Karasinek , Kene , Hamam böceği , Karınca gibi uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili

  Kafes ve kümeslerde kullanılabilen türüdür.Ancak ürünü asla yem ile temas ettirmeyiniz.İlaç yem ile temas etmişse o yemi kuşlara vermeyiniz.
  Kedi ve köpeklerin yalamayacağı bölgelere sürünüz.


  Yazılan tüm açıklamalar, makaleler, videolar, resimler, ikonlar, fotoğraflar v.b içerikler ©Hobipet adına özgün olarak oluşturulmuştur. Başka bir e-ticaret sitesinde kullanımı yasaklanmıştır ve tesbiti halinde tüm yasal haklarımızı kullanma yetkimiz bulunmaktadır. Kaynak belirtilerek forum sitelerinde kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.