Yeni
375,00 TL
Havale ile : 367,50 TL

Tollisan Kombi Mix Özel Üçlü Karışım 100 gr

Ürün Kodu : 15369 SON KULLANMA TARİHİ:07/2022
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tollisan Kombi Mix Özel Üçlü Karışım 100 gr

  Yeni etiketler türkçe değil flemenkçedir. (Adeno-coli-mix + fungi +T+K+K Pulver) Bu yeni bileşim şu anda dünyada tek olma özelliğine sahiptir.

  İçeriğindeki özel etkili maddeler ve bitkisel ilaçlar Trichomonas cinsi bütün parazitleri yok eder. Günümüzde sıklıkla rastlanan direnç problemleri de bu yeni karışımla yapılacak kürden sonra önlenir. T+K+K tozun içeriğinde bulunan özel bir sindirim bileşeni sayesinde, sadece iki gün sonra dışkılar paletin diğer tarafına yuvarlanır.

  Yarış sezonundan önce , 5-6 gün süren bir tedavi oldukça önemlidir. Yarış sezonu esnasında 2-3 günlük bir tedavi yeterli olacaktır. İçme suyunun içerisinde her zaman Tollyamin Forte ile birlikte vermeyi aklınızdan çıkarmayın. Kafes kuşlarında kür amaçlı kullanılabilir. Kuşlarda iç parazitleri döker, mantar problemlerini önler, ishal problemlerini önler, iç kuruma diye tabir edilen durumların önüne geçer.

  Eşi benzeri olmayan bir üründür. Hasta kuşa kullanım: Hasta olan kuşa üst üste 5 gün verilir. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Su mutlaka içme suyu olmalıdır.

  Karantina Kullanım: Kümese yeni dahil edilecek olan kuşa üst üste 3gün verilir. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Kuş karantina sürecini, atlattıktan sonra kümese salınabilir.

  Kür bakımı:45 günde 1 üst üste 3 gün kullanılmalıdır. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Su mutlaka içme suyu olmalıdır. Kür, karantina ya da hasta kuşa kullanımlar bittikten sonra muhakkak probiyotik takviyesi verilmelidir.

  ÖZEL KARIŞIM KULLANIM BİÇİMİ:

  2 litre suya 1 ölçek(5gr) şeklinde kullanılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.