Yeni
599,00 TL
Havale ile : 587,02 TL

Tollisan Kombi Mix 100gr ve Tollisan Tollyamin Forte 1litre Kampanya

Ürün Kodu : 15370
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tollisan Kombi Mix Özel Üçlü Karışım 100 gr


  Yeni etiketler türkçe değil flemenkçedir. (Adeno-coli-mix + fungi +T+K+K Pulver) Bu yeni bileşim şu anda dünyada tek olma özelliğine sahiptir.

  İçeriğindeki özel etkili maddeler ve bitkisel ilaçlar Trichomonas cinsi bütün parazitleri yok eder. Günümüzde sıklıkla rastlanan direnç problemleri de bu yeni karışımla yapılacak kürden sonra önlenir. T+K+K tozun içeriğinde bulunan özel bir sindirim bileşeni sayesinde, sadece iki gün sonra dışkılar paletin diğer tarafına yuvarlanır.

  Yarış sezonundan önce , 5-6 gün süren bir tedavi oldukça önemlidir. Yarış sezonu esnasında 2-3 günlük bir tedavi yeterli olacaktır. İçme suyunun içerisinde her zaman Tollyamin Forte ile birlikte vermeyi aklınızdan çıkarmayın. Kafes kuşlarında kür amaçlı kullanılabilir. Kuşlarda iç parazitleri döker, mantar problemlerini önler, ishal problemlerini önler, iç kuruma diye tabir edilen durumların önüne geçer.

  Eşi benzeri olmayan bir üründür. Hasta kuşa kullanım: Hasta olan kuşa üst üste 5 gün verilir. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Su mutlaka içme suyu olmalıdır.

  Karantina Kullanım: Kümese yeni dahil edilecek olan kuşa üst üste 3gün verilir. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Kuş karantina sürecini, atlattıktan sonra kümese salınabilir.

  Kür bakımı:45 günde 1 üst üste 3 gün kullanılmalıdır. Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır. Su mutlaka içme suyu olmalıdır. Kür, karantina ya da hasta kuşa kullanımlar bittikten sonra muhakkak probiyotik takviyesi verilmelidir.

  ÖZEL KARIŞIM KULLANIM BİÇİMİ:

  2 litre suya 1 ölçek(5gr) şeklinde kullanılmalıdır.


  Med. Tollyamin Forte 1000 ml  

   
  Tollyamin yüksek dozlarda amino asit, elektrolit ve B vitaminleri içerir. Bileşimi nedeniyle, Tollyamin'i yarış mevsiminde, yetiştirme sırasındaki ve yumurta sırasında bütün yıl boyunca kullanabilirsiniz.

  Üreme mevsimi boyunca, 3 + Tollyamin ile genç kuşların özellikle yüksek protein ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Buna ek olarak, kolin klorür ile genç kuşların araştırmalar  ile bu kesin olarak kanıtlanmıştır. Kolin metabolizmayı olumlu etkiliyor ve karaciğerin yağlı dejenerasyonunu engelliyor.

  Tüy  esnasında,  Çünkü tüy her gün büyür,  Yüksek oranda dozlanan amino asitler L-metionin, L-lisin ve vitamin Biotin, yeni ve ipeksi bir tüylerin garantörüdür. L-metionin içerisindeki kükürt nedeniyle, birkaç saat sonra içme suları hafif bir kükürt kokusu ortaya çıkar. Kükürt kokusu olmayan amino asit ürünler satın aldıysanız eğer,sadece su satın almışsınız demektir. Koku yoksa,  etkisi de yoktur! Umarım ne demek istediğimizi anlıyorsunuzdur.

  Aşılar veya diğer tıbbi tedaviler ile her zaman Med sağlayın. Tollyamin Forte aynı anda içme suyunda. Bu şekilde ilaçlardan kaynaklanan yan etkileri önleyebilir ve aynı zamanda zarar tüye. Yüksek dozda vitamin B-12, kan oluşumunu ve hücre bölünmesini destekler. Bu süreç çok güçlüdür. Yarış mevsiminde diyetle birlikte Med. Tollyamin Forte şarttır. Glutamine, L-metionin ve L-lizin, hızlı bir  toplarlama için protein yapı taşları (organik bileşikler) olarak değerlendirlir.

  Bir performanstan sonra kuşlarda kas ve kilo kaybı hissedilebilir. Üreme,yarışma,uçuş gibi performansları.Tollyamin Forte ve İmmünol kas ve kilo kaybını çok daha hızlı toparlanmasını sağlar. Kasların enerji birikimi iki gün içinde tamamlanır. Bu ihtisaslaşmış kuşların, uzun bir üretim ve yarış boyunca muazzam bir avantaja sahiptir. Yarış mevsimi ne kadar uzun ve zorlaşırsa avantaj o kadar büyük olur. Glutamin, birçok karaciğer detoksifikasyon sürecinde önemli bir rol oynamaktadır. Karaciğer, kuşların gövdesindeki en önemli organlardan biridir. Yüksek yağ, ırklardan önce beslenir, bir ırk sırasında yağ ve proteinin yakılması, ırk sonrası kas rejenerasyonu ve ilaçların sağlanması - hepsi karaciğerden geçer.

  L-metioninin Tollyamine'de daha iyi olması ve sadece diğer tüm ürünlerde olduğu gibi DL-metionin ile değil mi? 
  Doğa yalnızca L-formunu bilir, ancak D-formunu bilir. Bu nedenle, vücut sadece L-metionini kullanabilir ve kullanılmayan D-metionini deşarj etmelidir. Böylece, metioninin% 50'si kaybolur. Yani: 1000 mg DL-metionin içeren bir ürün satın alırsanız, bu değerli amino asit olan sadece 500 mg methionin kuş için kalır.

  Bu arada, sadece L-metionin insanlar için kullanılır. DL formunun kullanılmasına izin verilmez. 
  L-metionin, DL-metioninden 20 kat daha pahalıdır ve tabii ki hayvanlar için daha iyi formdur.

  Tatlandırıcıların sırrı
  Beslenme takviyeleri ve ilaçlarında tatlandırıcılar artık daha sık kullanılmaktadır. Bu aromalar Med'in sırlarından biridir. Tollyamin Forte. Ürünleri lezzetlendirirler ve ayrıca gagadaki mukoza üzerinde pozitif bir etkiye sahiptirler ve gastrointestinal sistemi korurlar. Sağlıklı bir flora sadece sağlam bir bağırsak mukozasında yerleşebilir.


  Her üretimhanede kullanılan en önemli maddelerden biri olan amino asitleri tanımak yararlı bir alıştırmadır. Bu durumda, Tollyamin'in olağanüstü bir ürün olduğunu çabucak keşfedebiliriz, başka bir deyişle:  "BASİTÇE EN İYİSİ "

  Dozaj

     Yarış Zamanı: 15 ml ila 1 litre su veya 1 kg mama (haftada 3-5 gün) 

  Tüy Zamanı: 15 ml ila 1 litre su veya 1 kg mama ( haftada 3-5 gün) 

  Üretim: 15 ml ila 1 Litre su veya 1 kg mama (haftada 3-5 gün)
  İçindekiler

     1000ml vitamin ve provitamin başına katkı maddeleri: 
  B1 Tiamin (3a820) 445mg, B2 Riboflavin 146mg, B3 Niasinamid (3a315) 2.600mg, B5 D-Panthenol (3a842) 600mg, B6 Piridoksin (3a831) 450mg, B7 Biotin (3a880) 20mg, B9 Folium turu (3a316) 25mg, B12 Kobalamin 2.000mg, kolin klorür (3a890) 6.500mg, L-Karnitin (3a910) 2.500mg

  Aromalar: 
  Glutamaat 500mg

  Amino asitler: 
  L-metionin (3C305) 5.000 mg, L-lisin (3.2.3) 3.000 mg, L-treonin (3C410) 400 mg, L-triptopan (3.4.1.) 200 mg

  1 kg başına kompozisyon: 
  Propilen glikol 100 g, dekstroz 25 g, fruktoz 25 g, inositol 6 g, potasyum klorür 2 g, magnezyum klorür 2 g, kalsiyum klorür 1.35 g, sodyum asetat 1.30 g

  Analitik bileşenler: 
  Ham protein% 1, Ham selüloz% 0, Ham yağ% 0, Ham kül% 0.5, Lizin% 0.3, Metiyonin% 0.5, Sodyum% 0.02, Nem% 82,

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.