Yeni
140,00 TL
98,00 TL
%30
Havale ile : 96,04 TL

Nekton Biotic Bird Probiyotik ve Prebiyotik Takviyesi 100gr

Ürün Kodu : ekr-111 Son Kullanma Tarihi 23-09-2022
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Nekton Biotic Bird Probiyotik ve Prebiyotik Takviyesi 100gr

  Nekton-Biotic-Bird Tüm kuş türleri için özel olarak geliştirilmiş  probiyotiktir. İçerdiği probiyotikler kuşların bağırsaklarında sindirimini destekler. Ayrıca içerisindeki fruktanların ve mannan-oligosakkaritler prebiyotiğin daha çabuk çoğalmasını sağlar ve bağırsak florasının doğal ve sağlıklı bir çalışmasına teşvik eder. 

  Nekton-Biotic-Bird hazımsızlık, sindirim problemleri ve antibiyotik tedavilerden sonra bağırsak florasının yenilenmesini ve normale dönmesini hızlandırır.

  Nekton-Biotic-Bird kuşun stresli durumlarda rahatlamasına yardımcı olmak (Örneğin; Yarışmalara Giderken Yolculuk esnasında stres yapmasını engelllemek ve Yarışma ortamında bulunduğu durumlarda vb.) için verilebilir.

  Ayrıca üreme sırasında Nekton-Biotic-Bird yedikleri gıda sindirimine yardımcı ve besinlerin emilmesini optimize edebilirsiniz. Nekton-Biotic Bird Genellikle tedavi 3-4 haftalık düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir, fakat aynı zamanda bir besin takviyesi olarak günlük olarak uygulanabilir. Preparasyon aynı zamanda diğer Nekton katkıları ile birlikte çok iyi olabilir.

  Probiyotik kullanımı kolaydır ve Mama ile tavsiye edilen miktarda günlük karıştırılarak verilir.

   

  Bacillus subtilis isimli Probiyotiğin olumlu etkileri pek çok çalışmada analiz edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Nekton-Biotik-Bird prebiyotik bileşenler besinlerin optimal sindirim sağlanır ve böylece bağırsak florası, bileşimin üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. fruktanların yanında Nekton-Biotic-Bird pozitif bağırsak bakteri büyümesini teşvik etmek için kanıtlanmış manan-oligosakaritlerin ve beta-glukan karışımını içerir ve aynı zamanda doğal bir şekilde zararlı maddeler bağlanarak bağışıklık sistemini hafifletir. Böylece, Nekton-Biotic-Bird sağlıklı bir bağırsak florası oluşturarak hazımsızlığa yardımcı olabilir ve ayrıca organizmada detoks etkisi yaparak hareket eder.

   

  Nekton-Biotic-Bird kuş aşırı stresi ortadan kaldırmak için (Örneğin Yarışma, Sergi ve Yolculuk) stresli durumlarına hazırlanmak için verilebilir. Stres bağırsak florasının kompozisyonu üzerinde olumsuz bir etkiye sahip ve genellikle sindirim sorunlarına neden olabilir. Nekton-Biotic-Bird kuşun organizma üzerinde destekleyicidir ve stres durumlarında verilir.

   

  Diğer Nekton ürünleri ile kombine edilerek çok iyi sonuçlar alınabilir. Üreme mevsiminde, Nekton-E ile Nekton-Biyotik-Bird bir arada tavsiye edilir. Normal şartlar altında, örneğin Nekton-S gibi vitamin takviyesi ile Nekton-Biotic-Bird kombinasyonu yararlıdır.


  Bileşen Listesi:

  Dekstroz, bitkisel protein eksratı, manan- oligosakkarit, enginar.

  Analiz Değerleri:

  Ham protein: 1,30%

  Ham yağ: 0,00%

  Ham selüloz: 5,00%

  Ham kül: 0,20%

  Nem: 14,00%
  Kullanma Talimati:

  Tamamlayıcı yem olarak sindirim sistemini düzenlemek üzere süs kuşlarının mamalarının 100gr 1 gr, güvercin yemlerinin 100 gramına 1 gr katılıp iyice karıştırılarak verilir. Üreme döneminde 4-8 hafta boyunca kullanılmalıdır.
  Uyarılar:

  Peletme sıcaklığı 80C'dir

  Dekokuinat, Monensin Sodyum, Robenidin Hidroklorid, Diklazuril, Monensin Sodyum, Robenidin Hidroklorid, Diklazuril, Lasalosid Sodyum, Halofugion, Narasin, Salinomisin Sodyum, Naduramisin Ammonyum, Narasin- Nikarbazin, Semduramisin Sodyum ya da Nikarbazin adlı Koksidiyostatları içeren yemler ile birlikte kullanılabilir.
  Depolama Koşulları:

  Serin 15- 25 C nemsiz ve direkt güneş ışığı almayan ortamlar da ambalajında saklayınız.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.