Yeni
249,00 TL
Havale ile : 244,02 TL

Nekton E 70gr + Nekton S 75gr Kampanya

Ürün Kodu : ekr-126SON KULLANMA TARİHİ:16-02-2023
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Nekton E 70gr + Nekton S 75gr Kampanya

   

  ​Nekton E vitamini takviyesi, kuşların kızışmalarını sağlar ve doğurganlıklarını arttırarak daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Yumurtaların doluluk oranlarından artma sağlar. Üretimi destekler, kuşlarda böbrek ve karaciğeri korur. Nekton S ile en ideal eşleşme katkısı üretilmiş olur.

  Nekton S multivitamin takviyesi:Multivitamin olarak kuşların ihtiyacı olan 13 vitamin, 6 mineral ve elementler, 18 aminoasitlerle dolu bir üründür. Vitaminler, mineraller ve aminoasitler kuşların sağlığı için gerekli olup, metabolizmalarının düzenli çalışmasını sağlar. Vitamin ve mineral eksikliklerinde ise uzun vade de kuşlarda sağlıksal problemlerin yanında hastalık ve ölümler olabilir.


  Uygulama ve Kullanım Tarifi:

   

  Nekton E ve S genellikle birlikte kullanılan ürünlerdir.Kuşlar eşe gelmeden 4 hafta boyunca kullanılması gerekir.250 ml içme suyuna 1 gr Nekton e ve s  karıştırılarak kullanılır.

  Önemli not:Yapılan ilaçlarlar yaz aylarında 12 saatte bir kış aylarında ise 24 saatte bir değiştirilmelidir.Suluklar haftada bir kez muhakkak dezenfekte edilmelidir.

   

  1.Hafta:Üst üste 6 gün verilir ve 1 gün dinlendirilir.

  2.Hafta:Üst üste 5 gün verilir ve 2 gün dinlendirilir.

  3.Hafta:Üst üste 4 gün verilir ve 3 gün dinlendirilir.

  4.Hafta:3.haftadaki uygulamanın aynısı yapılır.

   

  Kuşlar eşe geldikten sonra Nekton S hafta iki kez kullanılmaya devam edilebilir ve sezon boyunca kullanılır.Nekton  E yi kesmemizin sebebi kuşların aşırı kızışıp yavruları yuvadan atmaması içindir.Yavrular büyüdükten sonra Nekton e ve s kullanılmaya devam edilebilir.

  .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.