150,00 TL
Havale ile : 147,00 TL

Nekton Msa Kalsiyum ve Aminoasit Takviyesi 500gr

Ürün Kodu : ekr-140
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Nekton Msa Kalsiyum ve Aminoasit Takviyesi 500gr

   
   
  NEKTON-MSA D3 vitamini ve evcil hayvanlar için amino asitler yüksek kaliteli mineral takviyesidir. Mineral takviyesi yüksek performans için ve üremenin düzenli yürütülmesi için, sağlık bakımında son derece önemlidir Hayvanlara sunulan tüm beslenme ürünlerinde olduğu gibi, bu maddelerin de sunulması gerekir.

  Oldukça iyi bilinen iki elemanın kalsiyum ve fosfor birçok yönden kuşların sağlığı için gereklidir. Bunların, kuşlarda osteomalazi veya raşitizm önlemek için gereklidir. D3 vitamini, mineral, kalsiyum ve fosfor kemikleri geliştirir.

  Nekton-MSA, D3 vitaminini yüksek miktarda içerir.Kuşlar üreme döneminde, mineraller ve eser elementlerine ihtiyaçları büyük ölçüde artar. Nekton-MSA özellikle damızlık hayvanlarda uygulanır. Dişi kuşlarda yumurtaların güçlü olmasını sağlar ve kolay çatlaması problemini önler. NEKTON-MSA genç kuşların kemik gelişimi içinde gereklidir. Nekton-msa özellikle evlerde yetişen kuşların güneş görmemesi sonucu d ve kalsiyum eksikliğini önleyerek yumurtaların kabuklarının sağlam ve yavruların iskeletlerinin güçlenmesini sağlar! Bu katkı yem temel yemlere kıyasla daha yüksek oranlarda Vitamin D ve eser elementler içerdiğinden dolayı evcil hayvanlara günlük 5% oranda verilmelidir.

   

  Kullanım Talimatları:

   

  Tamamlayıcı yem mineral olarak süs amaçlı kafes kuşlarının canlı ağırlıklarının her bir kilogramı için mamalarına 1gr, güvercinlerin canlı ağırlıklarının her bir kilogramı için yemlerine 1 gr katılıp iyice karşıtırılarak verilir.Nekton Msa sürügenlerde de kullanılabilir.Sürüngenlerin yemlerine veya mamalarına canlı ağırlıklarının her kilogramı için yemlerine 0.25gr katılıp iyice karıştırıldıktan sonra verilir.

   

  Uyarılar:

  Çocuklardan uzak tutunuz.

   

  Depolama Koşulları:

  Serin ve nemsiz bir yerde muhafaza ediniz.

   

  ÇOK ÖNEMLİ NOT: NEKTON ÜRÜNLERINI ASLA BUZDOLABINDA SAKLAMAYIN. NEKTON MSA ÜRÜNÜNÜ ASLA SUDA KULLANMAYINIZ.

   

  SON KULLANMA TARİHİ:06/2021

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.