130,00 TL
Havale ile : 127,40 TL
ArdapCare

Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi 750ml

Ürün Kodu : ekr194 / SON KULLANMA TARİHİ:03/2025
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi

   

  Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi, Hobipet Firmasının Orijinallik Garantisi altındadır. “Hobipet Türkiye Garantili” ürünlerde siparişiniz size asla deformasyona uğramış, kırılmış, kullanılmış bir biçimde gelmez. Bu ürün Ornivet Veterinerlik Hizmetleri tarafından, T.C Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliğine uygun bir şekilde ruhsatlandırılarak Türkiye’ye ithal edilmiştir.


  Quiko Ardap Hobipet Farkıyla!

  Dış parazitleri yok etme konusunda dünyada en iyi ürün seçilen Quiko Ardap uzun yıllar boyunca kuş besleyen hobiciler ve üretimhane sahipleri tarafından güvenle kullanılmaktadır. Hobipet farkıyla alacağınız bu ürün %100 orijinallik garantisi altına size teslim edilecek olup, Sağlık Bakanlığı ruhsatını gösteren Türkçe etiketi üzerinde yapıştırılmış olarak gelecektir.


  Ardap Spreyi Özellikleri ve Kullanımı !


  Tasarım açısından geleneksel hatlarına sadık kalan ruhsatlı Quiko Ardap, 750ml, 400ml, 200ml boyutları ile az sayıda kuş besleyen kişiler, orta seviyede kuş besleyen hobiciler ve üretimhane sahiplerini düşünerek üç ebatta üretim yapmıştır. Biozid sertifikasına sahip olan ürün alanında tektir.

  Ardap Spreyi Nasıl Kullanılmalıdır?

  Hayvan barınaklarında, kanatlı kümeslerinde, güvercin ve evcil kafes kuşlarının yaşadıkları alanlarda bit, pire, örümcek, karasinek, sivrisinek ve karınca mücadelesinde sprey yönetimi ile kullanılabilen bir insektisittir. Amacına uygun bir etkinlik yakalayabilmek için, uygulama yapılacak alana 30cm uzaklıktan uygulanır. Bit, pire ve örümcek için 13gr ,karasinek için 7.7gr, sivrisinek için 62gr, ve karınca için 3.7gr ürün 1metrekarelik alana spreylenir. Boş Kapalı alanlarda uygulama yapıldıktan sonra; 30 dk kapalı tutulduktan sonra 1 saat havalandırınız. Üretici firma 6 hafta da 1 kez tekrar sıkmanızı tavsiye etmektedir. Kuşların üzerine sıkılacağı zaman solunum yoluna ve gözlerine gelmemesine çok dikkat edilmelidir.En az 15 cm uzaklıktan sıkılmalıdır.

  Orijinal Ardap ile Tanışın!

  Kuşlarımızı ne kadar iyi korusak, kollasak da kafesimize yada kümesimize dışarıdan gelen kuşlar bit,pire,kene v.b parazitleri taşıyabiliyorlar. Dışarıdan gelen bu kuşlar kafese konulmadan önce karantina altına alınıp bulundukları ortama Ardap sıkılmalıdır. Dışarıdan gelen kuşlar burada 5-6 gün bekletildikten sonra mevcut kuşlarımızın bulunduğu yere alınmalıdır. Böylece olası bitlenme sorunun önüne geçilmektedir. Ardap her konuda olduğu gibi bitleri öldürme konusunda da oldukça iddialı bir model olarak ön plana çıkıyor. Anında öldürme etkisine sahip formülü ile diğer ürünlerden hemen kendini ayırabiliyor.
  Performansı, kokusu, tasarımı ve yenilikçi teknolojileri ile kuş severleri kendine hayran bırakmaktadır. Ardap fiyatları, gösterdiği performans ile kıyaslanınca oldukça makul seviyelerde yer alıyor.


  ÖNEMLİ NOT: UZUN ZAMANDAN BERİ SAHTELERİ ÇIKAN QUİKO ARDAP, FİRMASI TARAFINDAN SAHTECİLİĞİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN HER YIL AMBALAJ DEĞİŞİMİNE GİTMEKTEDİR. FATURASI VE ÜZERİNDE SAĞLIK BAKANLIĞI RUHSAT NUMARASI YER ALMAYAN ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE SATIN ALMAYINIZ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.