285,00 TL
Havale ile : 279,30 TL

Versele Laga Prestige Karışık Kanarya Yemi 22kg

Ürün Kodu : 221552 SON KULLANMA TARİHİ:22-02-2022
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Versele Laga Prestige Karışık Kanarya Yemi 22kg

   

   

  Tüm kanaryalar için hazırlanmış geleneksel bir karışımdan oluşmaktadır.Bu karışım ayrıca Harz Roller,Malinua gibi kuşların kullanımına uygundur.20 kilogramlık kraft ambalajında...

   

   

  Yemin İçeriği:

   

  Sade Kanarya Yemi (Aspur) %63

  Kolza Tohumu %19

  Siyah Kolza Tohumu %6

  Keten Tohumu %5

  Soyulmuş Yulaf Tahılı %3

  Kenevir (Kendir) Tohumu %2.5

  Nijer Tohumu %1.5

   

  Versele Laga Yemleri Kaliteli Midir?  Versele Laga Belçika menşeli bir aile şirketidir .Her ne kadar bir tarım ülkesi olmasa da tarım ülkesi olan ülkelerden kaliteli tohumları satın alır,işler,son teknoloji makinelerde ambalajlar.Katı kalite standartları gereği sadece güneş ışığı altında arlında yetişmiş en iyi tohumlar Versele Laga ambalajlarına girmeye hak kazanır.Her hasat bir birinden farklı olduğundan dolayı tohumlar da birbirinden farklılık göstermektedir.Versele Laga son teknoloji makinelerinde iyi tohumları ayırır,kötü tohumları ise asla kullanmaz.Versele Laga 1 günde dünya genelinde tam 15.000.000 (on beş milyon) hayvanı beslemektedir.

   

   

  Versele Laga Kanarya Yemleri Nasıldır?

   

   

  Versele Laga araştırma ve geliştirmeye çok önem vermektedir.Irk kanayaları,renk kanaryaları v.b kanarya türleri için özel yemler üretmektedir.Örneğin;sarı renklenmenin istenmediği durumlar için rapiskasız ve şalgamsız yemleri bulunmaktadır.Dünya genelinde bu şekilde üreticiyi ve yetiştiriciyi düşünen sayılı firma mevcuttur.Versele Laga her gün kendini geliştiren ve yenileyen bir firma olarak sektöre yön vermektedir.

   

  Versele Laga Hangi Kalite Yönetim Sertifikalarını Kullanıyor?

   

   Versele Laga yemleri dünyada çok az firmanın sahip olduğu kalite yönetim sertifikalarına belgelerine sahiptir 


  a)HACPP Risk analiz ve kritik kontrol noktaları

  b)GMP yararlı üretim noktaları

  c)IFS uluslar arası yem standartları

  Günlük Kullanım Miktarı:

   

   

  Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilir.Bu yüzden önce bolca veriniz,sonra kuşunuzun yeme miktarına göre,günlük miktarı belirleyebilirsiniz.Günlük olarak kuş başına; 2 yemek kaşığı yem konulması önerilir. Fakat yinede her zaman dolu tutulmalıdır.  Saklama Koşulları:

  Ürünü kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız. Sıcak ve soğuk havalardan etkilenmez, fakat nem ürünün küf veya mantar bağlamasına sebep olabilir.

  Ambalaj içerisine ıslak kaşık veya ölçek sokmayınız, her kullanımdan sonra ambalajı iyice kapattığınızdan emin olunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.