269,90 TL
Havale ile : 264,50 TL

Versele Laga Prestige Tropikal Finç Yemi 20kg

Ürün Kodu : 9183 SON KULLANMA TARİHİ:12-02-2022
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Versele Laga Prestige Karışık Tropikal Finç Yemi 20kg

   

   

  Tüm egzotik finç türleri için hazırlanmış geleneksel bir karışımdan oluşmaktadır.Bu karışım tüm egzotik finçlerin kullanımına uygundur.500 gramlık özel fermuarlı ambalajı sayesinde son kullanma tarihine kadar tazeliği korumaktadır.

   

   

  Yemin İçeriği:

   

  Sarı Panikum %48

  Sarı Darı %33

  Sade Kanarya Yemi (Aspur) %8.5

  Kırmızı Panikum %6

  Kırmızı Darı %3

  Nijer Tohumu %1.5


   

  Versele Laga Yemleri Kaliteli Midir?  Versele Laga Belçika menşeli bir aile şirketidir .Her ne kadar bir tarım ülkesi olmasa da tarım ülkesi olan ülkelerden kaliteli tohumları satın alır,işler,son teknoloji makinelerde ambalajlar.Katı kalite standartları gereği sadece güneş ışığı altında arlında yetişmiş en iyi tohumlar Versele Laga ambalajlarına girmeye hak kazanır.Her hasat bir birinden farklı olduğundan dolayı tohumlar da birbirinden farklılık göstermektedir.Versele Laga son teknoloji makinelerinde iyi tohumları ayırır,kötü tohumları ise asla kullanmaz.Versele Laga 1 günde dünya genelinde tam 15.000.000 (on beş milyon) hayvanı beslemektedir.

   

   

  Versele Laga Tropikal Yemleri Nasıldır?

   

   

  Versele Laga araştırma ve geliştirmeye çok önem vermektedir.Çoğu firma egzotik finç türleri için yapmış olduğu yemlerin içerisine Panikium darısı kullanmazken Versele Laga özellikle panikum sarısını yüksek oranlarda kullanmaktadır.Dünya genelinde bu şekilde üreticiyi ve yetiştiriciyi düşünen sayılı firma mevcuttur.Versele Laga her gün kendini geliştiren ve yenileyen bir firma olarak sektöre yön vermektedir.

   

  Versele Laga Hangi Kalite Yönetim Sertifikalarını Kullanıyor?

   

   Versele Laga yemleri dünyada çok az firmanın sahip olduğu kalite yönetim sertifikalarına belgelerine sahiptir 


  a)HACPP Risk analiz ve kritik kontrol noktaları

  b)GMP yararlı üretim noktaları

  c)IFS uluslar arası yem standartları

  Günlük Kullanım Miktarı:

   

   

  Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilir.Bu yüzden önce bolca veriniz,sonra kuşunuzun yeme miktarına göre,günlük miktarı belirleyebilirsiniz.Günlük olarak kuş başına; 2 yemek kaşığı yem konulması önerilir. Fakat yinede her zaman dolu tutulmalıdır.  Saklama Koşulları:

  Ürünü kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız. Sıcak ve soğuk havalardan etkilenmez, fakat nem ürünün küf veya mantar bağlamasına sebep olabilir.

  Ambalaj içerisine ıslak kaşık veya ölçek sokmayınız, her kullanımdan sonra ambalajı iyice kapattığınızdan emin olunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.