Hobi

Hobi E 140gr + Hobi S 150gr Kampanya

Ürün Kodu : 11222 / SON KULLANMA TARİHİ: 25-11-2021
95,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Hobi E 140gr + Hobi S 150gr Kampanya

  E Vitamini (diğer adıyla Tokoferol), en önemli antioksidandır çok güçlüdür  ve bağışıklık sistemi açısından pek çok fonksiyonda görev alan önemli bir vitamindir. Kuşlarda bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi kızışması için büyük rol oynamaktadır.Ayrıca yumurtaların doluluk oranını arttırarak boş çıkmasını engellemektedir.Böbrek ve karaciğer dostudur.

   

  E vitamini eksikliğinde kuşlarda kısırlık görülebilmektedir.Ayrıca E vitamini eksikliklerinde kuşların bazı yerlerinde şişlik benzeri su toplamaları görülebilir.

  Uzun denemelerden sonra geliştirilmiş olan Hobi E vitamini çoğu kuş üreticisi tarafından kullanılmış olup %99 başarı sağlamıştır.

   

  Hobi E ve S vitaminin çıkış sebebi benzer nitelikte olan e vitaminlerinin kanarya ve finçlerde işe yararken muhabbet ve paraket türlerinde aynı sonucu vermemesinden ileri gelmektedir.

   

  Hobi E vitamini;Hem muhabbet kuşları,hem ufak papağan türleri,hem kanarya türleri,hem egzotik finçler,hemde Avrupa finçlerin de gönül rahatlığıla kullanılmış ve başarı sağlanmıştır.

   

  Hobi E vitamini ekstra ilavelerde dolu bir E vitaminidir.İçerisinde E vitamini,Lizin,L-Arjinin,dekstroz ve trikasiyum fosfat barındırmakta olup meyve aromaları ile kuşların ürünü içmelerine teşvik etmektedir.

   

  Hobi S Çoklaştırılmış Multivitamin takviyesi;2 güçlü aminoasit,12 vitamin takviyesi,8 iz elemetler ve 2 taşıyıcı ile kombine edilmiş tam bir multivitamin desteğidir.Aminoasitler,iz elementler,mineraller ve vitaminler kuşlarımızın sağlıklı kalabilmeleri için gereklidir.Vücut sistemlerinin düzenle çalışması için bunlar elzemdir.Bu maddelerin eksikliğinde (hipovitaminoz) vitamin eksiliği görülür ve bu durumun tanısı hiç kolay değildir.Hastalıklar,halsizlikler,direncin hiçbir zaman oturmaması durumu görülebilir hatta ölümlerle bile sonuçlanabilir.

   

  Hobi S Vitamin takviyesi yıl boyunca kullanılmalıdır.Üreme döneminde,tüy döneminde,yarışma döneminde,show gösterileri sırasında,hastalık dönemlerinde,stres dönemlerinde,seyahat dönemlerinde,karantina ve sonrası dönemlerde kullanılabilir.  Kuşların direncini arttırır.Hobi S kuşlarda alınan tüm besinlerin kullanılabilirliğini kayda değer biçimde arttırmaktadır.

   

  ÇİFTLEŞTİRME DÖNEMİ KULLANIMI:

  1.Hafta:Hobi E ve Hobi S 250 ml içme suyuna 1 gram olarak kulanılmalıdır ve üst üste 6 gün verilip bir gün kuşlar dinlendirilmelidir.

  2.Hafta:Hobi E ve Hobi S 250 ml içme suyuna 1 gram olarak kullanılmalıdır ve üst üste 5 gün verilip kuşlar 2 gün dinledirilmelidir.

  3.Hafta:Hobi E ve Hobi S 250 ml suyuna 1 gram olarak kullanılmalıdır ve üst üste 4 gün verilip kuşlar

  3 gün dinlendirilmelidir.

  4.Hafta:Hobi E ve Hobi S 250 ml içme suyuna 1 gram olarak kullanılmaldır ve üst üste 4 gün verilip kuşlar 3 gün dinlendirilmelidir.

   

  4 .haftanın sonun sonuda kuşlar eşe gelmeye başlayacaktır.Kuşlar eşe geldikten sonra Hobi E vitamini kesilmelidir.Hobi S Mulltivitamin ile haftada 2 kez 100 gram mamalarına 1 gram veya 250ml içme sularına 1gram olarak devam edilmelidir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.