Yeni
Hobi

Hobi Sarı Dal Darı Paket 1kg

Ürün Kodu : ekr-105
39,00 TL
Paylaş:
- Mükemmel - , Urun kaliteli hızlı gönderim kesinlikle tavsiye ederim.
5/ 5
- Kaliteli - , Ürünü çok begeniyor kuşlarım kızıl dar-i da bir an önce temin edilirse iyi olur çünkü sadece burdan alıyorum .
5/ 5
- Fiyat Performans Açısından Güzel - , Ürün çok üst düzey bir ürün değil ama fiyatına oranla mükemmel bir ürün zaten daha iyisini isteyen parasına kıysın iki katı fiyatına fransız dal darısı alsın.Bu fiyata böyle bir ürün gayet muazzam
5/ 5
- Dal Darılar Saplarından Dökülerek Geldi - , belki mevsim sonu olduğu için belki ürünün sonuna denk geldiğim için ürün geldiğinde darılar dalda değil poşetin içine dökülmüştü poşetten çıkartırken çok dikkatli olmama rağmen çok çabuk daldan ayrılıyor firmadan farklı ürünler de farklı yemler de aldım onlardan çok memnunum gayet kaliteliler ama dal darıya eğer böyle ise bir daha almayı düşünmüyorum. Yönetici Yanıtı: Dal darı yapısı itibarı ile dökülmeye çok müsait bir üründür.Döküldüğü zamanda yeme karıştırılarak kullanılabileceği gibi ayrı bir kapta da kuşlara sunulabilir.Böylece ürününüz ziyan olmaz.Biz ürünleri gönderirken kontrol ederek gönderiyoruz.Bazı kargo şubelerinin ürünlere hor davranması sonucu böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz.Sizden ricamız ürünü teslim almadan önce kontrol etmenizdir.Böylece beğenmediğiniz ürünü geri gönderebilirsiniz. İyi günler dileriz.
3/ 5
44.5 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Hobi Hollanda Sarı Dal Darı 1kg

   
  En ileri tarım teknolojileri kullanılarak,toprağın inorganik madde yoğunluğu fazlalaştırılarak üretilmiştir.Güneşte olgunlaşmış tohumlar hasat edilmiştir.

  *Asla hormon içermemektedir.
  *Verimli topraklarda üretilmiştir.
  *Sera ürünü değildir.
  *Yavru kuşların yem kırmayı öğrenebilmesi için çok önemli bir besin kaynağıdır.
  *Hastalık tedavisi sonrası kuşların iştahını yerine getirmek için başarılı bir üründür.
  *Tüy sezonu veya ara tüy zamanlarında kullanılması herhangi bir sorun yaratmaz.
   
  Sunum:
  1 kilogramlık ambalajında...
   
  Saklama Koşullları:
  Nemsiz,rutubetsiz,serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Önemli Not:

  Kargoların taşınması sırasında darıların bazı kısımları dallarından ayrılarak içerisine koyduğumuz poşede dökülebilir.Lütfen bunun farkına vararak ürünü satın alınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.