Allpet

Le Gocce PRO 30 %30 Proteinli ve Vitaminli Neutro Mama Nemlendiricisi 1 kg

Ürün Kodu : 11000
79,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Le Gocce PRO 30 %30 Proteinli ve Vitaminli Neutro (Bianco) Mama Nemlendiricisi 1 kg 

   
  (Sadece renk kuşları için kullanıma uygundur.)

   

   

  Bu ürün Hobipet Firmasının Garantisi altındadır. “Hobipet Garantili” ürünler %100 orijinal, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan ruhsatlı yetkili distribütör firmasından tedarik edilmiş faturalı ürünlerdir.

  le gocce mama nemlendirici bianco 1kg.jpg (91 KB)

                                            

  Allpet Le Gocce Pro 30 Neutro (Bianco) Şimdi Hobipet'te !

   

  İtalya’da kurulan  Le Gocce dünyanın en saygın mama nemlendiricisi üreticisidir. İtalyan meşeli olan bu firma dünyanın en kaliteli ve en besleyici kuş maması nemlendiricisini üretmektedir. Piyasaya sürdüğü mama nemlendiricileri ile sektörde öncü olan firma rakipleri tarafından yıllar boyunca taklit edilmiştir. Alışıldık ucuz mama nemlendiricilerinin aksine Le Gocce her zaman kaliteli mama nemlendiricileri yaparak şampiyon üreticiler yetiştirmiştir. Bir çok üretici şampiyonlukları ile övünürken arkasında bir dağ gibi duran Allpet Le Gocce Mama Nemlendirici’yi unutmamalıdırlar.
   
  Yeniden dizayn edilmiş ambalajı mama nemlendiricisin son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruması için tasarlanmıştır. Granül boyutları kafes kuşlarının mamaları rahatça yiyebilmesi için tasarlanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile kuş besleyen ve yetiştiren herkesin saygısını kazandığımızı düşünüyoruz.

  Siz bizi tercih ettikçe daha da büyüyeceğiz ve ileri teknoloji mama nemlendiricilerini üretmeye devam edeceğiz.

   

  Allpet Le Gocce Pro 30 Hayvansal  Proteinli Mama Nemlendiricisinin Özellikleri !

   

  Paketini aç, içerisinden 1 ölçek Le Gocce al, aynı ölçek miktarı kadar su ile başka bir kapta karıştır ve 20 dakika bekle kabardıktan sonra mamana karıştır ve kullan ! İşte hepsi bu kadar... Le Gocce Mama Nemlendiricine çimlendirilmiş tohum ve rusk eklemenize gerek yoktur. Çimlendirilmiş tohumlar düzgün dezenfekte edilmezlerse kuşların bağırsaklarında toksik oluşmasına sebebiyet verir ve günümüz şartlarında kullanılmasına gerek kalmamıştır. Çünkü Le Gocce mama nemlendiricisi çimlendirme sorununu ortadan kaldırır. Biz Le Gocce mama nemlendiricisini yaparken kusursuz olarak üretmeye çalıştık. Bu kusursuzluğu yaratmak için içerisine; %30 hayvansal protein, kalsiyum, şikori inülini  ve A,D3,E vitaminlerini ekledik.

   

  Bu maddeler kuşların sindirim sistemini, kemik ve iskelet sistemini, tüy sistemini mükemmel bir hale getirebilmesi için tasarlandı. En kaliteli mineraller ,vitaminler ,kalsiyumlar ve aminoasitler eklenerek muazzamlaştırıldı. Bu sebepten ötürü rakiplerinden çok öndedir. Yüksek yenilebilirlik Le Gocce firmasının ana prensiplerindendir. Mama nemlendiricimiz kullanılarak yapılan mamalar kuşlar tarafından afiyetle yenmektedir. Bir mama ne kadar iyi olursa olsun kuşlar bu mamayı çekici bulup yemiyorsa sadece kendine iyidir!!! Umarım ne anlatmak istediğimizi aktarabilmişizdir. Her zaman en kaliteli mama nemlendirici eşittir Le Gocce demektir.

  bianco 1.jpg (163 KB)

  Allpet Le Gocce Pro 30 Neutro (Binaco) Hayvansal  Proteinli Mama Nemlendiricisi Nasıl ve Hangi Dönemlerde Kullanılır?

   

  Özel dönemlerde kuşların besin ihtiyaçları hem artar,hem de farklılaşır. Yavru kuşların gelişme sürecinde eksik beslenmesi durumunda bu eksiklik sonradan telafi edilemez ve yanık kalma durumu gözlemlenir. Çiftleşen kuşların artan besin ihtiyaçları karşılanmaz ise yumurta sayısı ve kalitesi düşer, anne baba kuş zayıflar, yavrular sağlıksız olur. Tüy dökümü dönemini kuşların rahat geçirebilmesi için çok iyi beslenmesi gerekir. Protein ve vitamin ihtiyacının doruğa çıktığı bu dönemde sadece tohumlarla beslenen bir kuş sağlıklı tüy yapısına sahip olamaz. (tüyler % 88 proteinden oluşur)

   

  100 gram Le Gocce Pro 30 üzerine 100 gram su ilave edilir.20 dakika boyunca Le Gocce’nin suyu emmesi beklenir. Le Gocce suyu emip kabardıktan sonra 2 ve ya 3 katı kadar nemli yada kuru mamaya karıştırılarak kullanılır.  Le Gocce Pro 30 Neutro (Bianco) tohum yiyici ve protein ihtiyacı çok olan renk kanaryaları için özel olarak üretilmiştir.

   

  Le Gocce, Ekstra Katkı Kullanmak İçin Harika Bir Çözümdür! Le Gocce mama nemlendiricine su döküleceği zaman, verilmek istenen katkılar veya ilaçlar var ise su içerisine belirtildiği oranlarda karıştırılır.Yapılan karışım Le Gocce mama üzerine dökülür ve emmesi sağlanır. Böylece kuşlara kullanılmak istenen ekstra katkılar veya ilaçlar ziyan olmadan rahatlıkla kullanılabilir.
  bardak tmaam.jpg (145 KB)

  Le Gocce Pro 30 Neutro (Bianco) Mama Nemlendiricisinin Besin Değerleri:
   
  Bileşenler  Listesi:
  Buğday unu, mısır ezmesi, soya fasülyesi ezmesi, işlenmiş hayvansal protein, dikalsiyum fosfat, kalsiyum karbonat, şikori inülini
   
  Analiz Değerleri:
  Ham Protein %31,80
  Ham yağ %7,40
  Ham selüloz %2.40
  Ham kül %6,50
  Nem %6,90
   
  Vitamin ve Provitaminler:
  Vitamin A 20.000 ıu/kg
  Vitamin D3 800 ıu /kg
  Vitamin E 26.40 mg/kg
   
  İz Elementler:
  Bakır Sülfat Pentahidrat,
  Çinko Oksit,
  Mangan Oksit,
  Demir Sülfat Monohidrat
  Potasyum İyodür,
  Sodyum Selenit
   
  Aminoasitler, bunların tuzları ve analogları:
  L-Lizin 2.000mg/kg
  DL-Methionin 2.000mg/kg
   
  Antioksidanlar
  Bitüle Hidroksitoluen
   
  Diğer Renklendiricler:
  Tartazin 200,00mg/kg
   
  Uyarılar:
  Vitamin D2 ile birlikte kullanmayınız
   
   
   
  Depolama ve Saklama Koşulları:
   
  Serin, nemsiz ve direkt olarak güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.
   
  Menşe: İtalya  SON KULLANMA TARİHİ: 25/11/2021

  Yazılan tüm açıklamalar, makaleler, videolar, resimler, ikonlar, fotoğraflar v.b içerikler ©Hobipet adına özgün olarak oluşturulmuştur. Başka bir e-ticaret sitesinde kullanımı yasaklanmıştır ve tesbiti halinde tüm yasal haklarımızı sonuna kadar  kullanma yetkimiz bulunmaktadır. Kaynak belirtilerek forum sitelerinde kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.