NatureLife

Naturelife Excellent Yumurtalı Karidesli ve M.A.V.C Pelletli Kuru Kuş Maması 500gr

Ürün Kodu : 10562
30,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Naturelife Excellent Yumurtalı Kurutulmuş Karidesli ve M.A.V.C Pelletli Kuru Kuş Maması 500 gr

   

   

  Naturelife doğada ki kuşların beslenme alışkanlarını dikkate alarak bu özel mamayı oluşturmuştur.Bu özel mamayı oluştururken en iyi ham maddeleri kullanmıştır.Yabani tohumlarla ve ekstra hayvansal protein kaynağı olan  kurutulmuş karideslerle zenginleştirilmiş olduğu bu mamaya ekstra olarak M.A.V.C pellet eklemiştir.Tüm sezon boyunca kafes kuşları için ayarlanmış özel yenilebilirlik boyutu sayesinde kuşlar bu mamayı rahatlıkla yiyecekler ve benimseyeceklerdir.

   

   

   

  Naturelife Excellent En İnce Ayrıntılara Kadar Düşündü!

   

  Farklı ülkelerde ki farklı marka mamalarda kurtlu mamalar imal ediyorlar.Ancak bazı markalar küçük detayları atlayarak ölümcül sonuçlar doğuracak hatalar yapabiliyor. Naturelife Excellent kurtlu mama içerisinde barındırdığı kurutulmuş karidesleri ısıl işleme tabi tutarak karidesin bünyesinde bulunan parazitleri nötr hale getiriyor.Küçük bir örnek ile bunu açıklayalım.

  İnsan, kokuşmuş bir et yese miğde ve bağırsak sistemi çöker. Zehirlenme tehlikesi ile karşı karşıya kalır, hatta sonuç ölümle bile neticelenebilir. Ancak bu kokuşmuş eti bir köpek, yada bir akbaba yese ona hiçbir şey olmaz! Aslında burada anlatılmak istenen bazı kuşların miğdelerinde ki hidroklorik asit miktarının azlığı yada çokluğudur. Bir doğa kuşu ağaçta bulduğu bir larvayı yada bir kurtçuğu yer ve herhangi bir sorun yaşamazken aynı durumu bir muhabbet kuşu yaptığından miğdesinde ki hidroklorik asit miktarının düşüklüğünden dolayı iç parazit durumu ile karşı karşıya kalabilir.

  Naturelife Excellent tüm bu detayları düşünerek dünyanın en iyi kurtlu mamasını imal ediyor.  Naturelife Excellent Gerçekten İşe Yarayan Bir Mama Olarak Tasarlandı

  Kuş tüylerinin %86 lık bir bölümü proteinden (kreatin) oluşur. Tüyler her gün büyür  ve gelişir. Aminoasitler ise proteinlerin yapı taşlarıdır. İyi aminoasitler iyi proteinleri meydana getirir.İyi proteinler ise mükemmel tüy ve vücut yapısına sahip kuşları meydana getirir. Burada her şey bir zincirin halkası gibi birbirine bağlıdır. Naturelife Excellent serisi mamalar aminoasitlerin en kaliteli ve en pahalı olan L türünü kullanmaktadır. Çünkü L formunda olan aminoasitler vücut tarafından tamamen sindirilir.

  Naturelife Excellent tüm bu detayları düşünerek dünyanın en iyi kurtlu mamasını imal ediyor.

   

   

  Naturelife Excellent Diğerlerinden Farklı Ürünler Değil! Sadece Onlardan Daha iyi Yapıyor…

   

  Naturelife Excellent kurtlu kuş maması içerisine ekstra olarak mineral, aminosit, vitamin ve kalsiyum (M.A.V.C) ilave edilmiş elma aromalı pelletler kullanılır. Bu pelletler kuşların kemiklerinin gelişimine ve yumurta kabuklarının sertleşmesine olanak tanır. Ayrıca mama içerisine sindirim sistemi için fruktooligosakkarit ve mannan oligosakkarit yer alır.Bu ürünler sağlıklı bağırsak florası oluşturmak için çok önemlidir.

  Naturelife Excellent tüm bu detayları düşünerek dünyanın en iyi kurtlu mamasını imal ediyor.

   

   

  Nasıl Kullanılır?

   

  Üreme dönemlerinde her gün, normal dönemlerde hafta da 3 kez mevsimine göre sebze ve meyveler ile nemlendirilerek kullanılabilir.Ayrıca çimlendirilmiş tohumlar ile de desteklenebilir.

  Yapılan karışım gün içersinde kuşlar tarafından tüketilmelidir.Tüketilmeyen karışım kullanılmamaldır.

   
   


  İçindekiler:


  Unlu mamüller, yumurta ve yumurta türevleri, bitkisel protein özleri, tohumlar (yabani tohumlar% 5), çeşitli şekerler, böcekler,peletler,esansiyel yağlar,hububatlar, mineraller, bal, FOS, MOS

   


  Analiz Değerleri:

  Protein% 22.50, Yağ içeriği% 7, Ham lif% 3, Ham kül% 6.50, Kalsiyum% 1.30, Sodyum% 0.50, Fosfor% 0.45, Lizin% 1.20, L-Metiyonin% 0.40,% 0.31, Triptofan% 0.25, Sistin% 0.36

   


  Besin Değerleri:

  A Vitamini 46500 IU, D3 Vitamini 2400 IU, E Vitamini 375 mg, K3 Vitamini 4.50 mg, B1 Vitamini 10.80 mg, B2 24 mg Vitamini, Kalsiyum D-pantotenat 30 mg, B6 Vitamini 9 mg, B12 Vitamini 0.05 mg, C Vitamini 112 mg, Niasin 97.50 mg, Kolin klorür 1200 mg, Folik asit 1.80 mg, Biotin 0.30 mg, L-Karnitin 75 mg, 3b103 (demir) 50 mg, 3b202 (iyot) 2 mg, E4 (bakır) 10 mg, 3b502 (manganez 100 mg, 3b603 (çinko) 97 mg, E8 (selenyum) 0,20 mg

   

   

   

  Saklama Şartları:

  Oda sıcaklığında orijinal ambalajında saklayınız.Asla buzdolabında saklamayınız.  Ürün Ağırlığı:


  500gr  Son Tüketim Tarihi:


  01/06/2020

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.