NatureLife

Naturelife Özel Dörtlü Karışım 100gr

Ürün Kodu : 9007
150,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Naturelife Super Special Quartet Mix (Özel Dörtlü Karışım)


  Bu yeni bileşim şu anda dünyada tek olma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki özel etkili maddeler ve bitkisel ilaçlar Trichomonas,Hexamitas,cinsi bütün parazitlerin oluşmasını engeller. Günümüzde sıklıkla rastlanan direnç problemleri de bu yeni karışımla yapılacak kürden sonra önlenir.

   

  Naturelife Super Quartet Mix Özellikleri:  *Dünyanın en iyi kür ürünüdür.

  *Özel bileşimi sayesinde 2 günde etkisi göstermeye başlar.

  *Düzenli aralıklarda kullanımında Campylabacter,E.coli,salmonella (enterobakteri) gibi hastalık yapıcı bakterilerin oluşmasını engeller.

  *Yarış sezonundan önce , 5-6 gün süren bir tedavi oldukça önemlidir. Yarış sezonu esnasında 2-3 günlük bir tedavi yeterli olacaktır. İçme suyunun içerisinde her zaman Naturelife Super Multivitamin ile birlikte vermeyi aklınızdan çıkarmayın

  Hasta kuşa kullanım:Hasta olan kuşa üst üste 5 gün verilir.Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır.Su mutlaka içme suyu olmalıdır.

  Karantina Kullanım:

  Kümese yeni dahil edilecek olan kuşa üst üste 3 gün verilir.Suluklar hergün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır.Kuş karantina sürecini, atlattıktan sonra kümese salınabilir.  Kür Bakımı:

  14 günde 1 kez üst üste 2 gün kullanılmalıdır.Suluklar her gün yıkanıp yeni karışım hazırlanmalıdır.Su mutlaka içme suyu olmalıdır.

  Kür ,karantina yada hasta kuşa kullanımlar bittikten sonra muhakkak Naturelife Super Probiotic kullanılması tavsiye edilir.  ÖNEMLİ UYARI:


  KESİNLİKLE TOZU SOLUMAYINIZ,KOKLAMAYINIZ.

  Ürün kullanılacağı zaman kafeste kum,kömür,gaga taşı,mineral v.b ürün kesinlikle kuşlara verilmemelidir.Kullanılacak olan su mutlaka içme suyu olmalıdır.Klorlu su asla olmamalıdır.

  Dozaj:


  2litre suya 1 ölçek(5gr) şeklinde kullanılmalıdır

   SON KULLANMA TARİHİ:09/2020

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.