NatureLife

Naturelife Super Breeding Yumurta Doluluk Oranı Katkısı 200gr

Ürün Kodu : 10854
90,00 TL
72,00 TL
%20
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Naturelife Super Breeding Yumurta Doluluk Oranı ve Çiftleştirme Katkısı 200gr


  Naturelife Super Breeding özellikle güvercin, doğa ve kafes kuşlarında daha iyi yumurta sarısı rezorpsiyonu, iç organların daha iyi gelişmesi ve kaliteli tüy yapısı için önemli amino asitler sağlaması amacı ile üretilmiştir.

  Naturelife Super Breeding mama katkısı tatlandırıcı ve aroma verici kimyasallar içermeyen, %100 doğal bir üründür, kuşlar için ekstra protein, vitamin ve mineral takviyesi sağlar. Yetişkin kuşlarda ekstra kondisyon ve yüksek doğurganlık sağlar. Naturelife Super Breeding dengeli formülü sayesinde, kuşlarınızın ihtiyaçları için doğru miktarlarda protein, karbonhidrat, yağ ve mineral almalarını garantiler.

  Naturelife Super Breeding peptidoglükan içerir, bu beta-glükanlar önemli ölçüde enfeksiyonlara karşı direnç sağlar ve iyileştirir. Teknik açıdan dengeli olan bileşimi, yumurta sarısının etkin bir şekilde yeniden emilimini tetikler ve yumurtanın sarısında kalıntı enfeksiyon vakalarını azaltır. Bu esas olarak, daha iyi yumurta sarısı rezorpsiyonu ve iç organların (karaciğer, kursak – bağırsak, pankreas) daha iyi gelişmesi için bilimsel olarak geliştirilmiş çok özel fruktooligosakkaritlerden (F.O.S.) kaynaklanmaktadır.


  En İyisi Olmak İçin Tasarlandı ve En İnce Ayrıntılara Kadar Düşündü…


  Naturelife Super Breeding doymamış yağlar, ve linoleik asit ile gama linolenik asit gibi doğru miktarda esansiyel yağ asitleri içerir. Bu yağlar, üreme için önemli olan hormonları içerir, fakat birçok ticari kuş maması üreticisi firmalar tarafından ihmal edilmekte, bu hormonlar doğurganlığı önemli ölçüde geliştirir, optimal cilt ve tüy yapısı için de gerekliler. Yağ içeriği genç kuşların en iyi şekilde büyümesini garanti eder ve yetişkin kuşlarda obeziteyi önler.

  Naturelife Super Breeding içindeki proteinler kolay sindirebilir (L formunda) ve gerekli amino asitleri içerir – Alanin, Arginin, Karnitin, Sistin, Fenilalanin, Histidin, izolüsin, Prolin, Serin, Treonin, Tryptophan, Lösin, Tirozin, Lizin, Metiyonin, Sistin, Valin, Aspartik asit ve Glutamik asit bol miktarlarda eklenmiştir, bu amino asitler büyüme ve iyi tüyü yapısı için önemli yapı taşlarıdır. Bu benzersiz bilişim Naturelife Super Breeding ürününü benzersiz kılar.

   

  Naturelife Super Breeding  içeriğinde gerekli mineral ve eser elementleri – Kalsiyum, Demir, Magnezyum, Mangan, Fosfor, Bakır, Potasyum, Sodium, Çinko ve Selenyum yeterli miktarda bulunur.

   

  Naturelife Super Breeding  vitamin içeriği kuşların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlanmıştır. Kuşlar için en önemli vitaminlerin – Vitamin A, Tiamin B1, Riboflavin B2, Niasin B3, Pantotenik asit B5, Vitamin B6, Folik Asit B9, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Kolin ve Biotin ekstra takviyeleri ürüne eklenmiştir. Bu kompozisyon maksimum sağlığı ve doğurganlığı garantiler.
  İçerik Bileşimi:


  Tahıl ve tahıl ürünleri, bitki ve kök ürünleri, yağlı tohum ve türevleri, balık ürünleri, alg ve türevleri, vitamin ve provitaminler, aminoasitler ve mineraller

  Kullanma Talimatı:

   

  Naturelife Super Breeding kullanımı çok kolaydır.100gr kuru (veya nemli) hazır mamaya 1 ölçek (5 gram) Naturelife Super Breeding ilave edilip iyice karıştırınız. Kuşlarınızın sevdiği sebzeler, meyveler ve haşlanmış yumurta gibi besinleri ilave edilip tekrar karıştırınız, mamanız kullanıma hazırdır. Üretim sezonu dışında haftada 1 kez mamalarına veya sevdikleri yiyeceklerin üzerine serpiştirerek kullanınız. Üretim sezonunda her gün mamalarında kullanınız.

   

  Saklama Koşulları:


  Naturelife Super Breeding  ürününü kuru ve serin yerde saklayınız.
  Ambalaj içerisine ıslak kaşık veya ölçek sokmayınız.

   

  Önemli Not: Asla suda kullanılmaz.


  S.T.T:29/12/2022

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.