Yeni
NatureLife

Naturelife Super Feed Mix Tüm Kuşlar İçin Bitkisel Mama Katkısı 200gr

Ürün Kodu : 10858
70,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Naturelife Super Feed Mix %100 Doğal Mama Katkısı 200gr

   

  Naturelife Super Feed Mix mama katkısı 25 çeşit tahıl ve 19 çeşit faydalı bitkilerin işlenmiş halinden oluşan, %100 tamamen doğal bir üründür.

  Naturelife Super Feed Mix özellikle doğa ve kafes kuşları için hazırlanan mamalara, mama katkısı olarak geliştirilip üretilmiştir. Naturelife Super Feed Mix mama katkısı tatlandırıcı veya aroma verici kimyasallar içermeyen, %100 tamamen doğal bir üründür. 25 çeşit tahıl ve 19 çeşit faydalı bitkilerin işlenmiş halinden oluşmaktadır. Tamamen doğal Omega 3 , 6 ve 9, protein ve karbonhidrat içeren tahılların dengeli karışımı sayesinde hazırladığımız mamaların besin değerini yükseltmekte, daha sağlıklı yavru gelişimi sağlamaktadır.


  Naturelife Super Feed Mix mama katkısı sayesinde yavrular 4-5 gün erken yeme düşüyor. İçeriğinde bulunan lif yapıcı tahıllar sayesinde yavrulardaki kaslı yapı rahatlıkla gözlemlenebilir, yavrular kaslı ve güçlü gelişiyor. İçeriğinde bulunan faydalı bitkiler sayesinde kuşlarımızın bağışıklık sistemi güçleniyor, hastalıklara karşı dirençleri artıyor.


  İçerik Bileşenleri:

   

  Lathyrus sativus, Avena sativa, Vigna radiata, Vicia sativa, Cannabis sativa, Oryza sativa, Pisum sativum, Lens culinaris, Brassica napus, Fagopyrum esculentum, Helianthus annuus, Cicer arietinum, Glycine max, Hordeum vulgare, Salvia hispanica, Amaranthus retroflexus, Eragrostis tef, Chenopodium quinoa, Linum usitatissimum, Zea mays indurata, Zea mays amylacea, Sorghum bicolor, Panicum miliaceum, Pennisetum glaucum, Carthamus tinctorius. Origanum vulgare, Urtica, Rumeoc Patienta, Malva sylvestris, Petroselinum sativum, Taraxacum officinale, Nigella sativa, Tilia cordata, Ceratonia siliqua, Ocimum basilicum, Apis mellifica, Cinnamomum verum, Zingiber officinale, Eruca sativa, Pimpinella anisum, Foeniculum vulgare, Curcuma longa, Vanilla planifolia, Moringa oleifera.

  En İyisi Olmak İçin Tasarlandı ve En İnce Ayrıntılara Kadar Düşündü…

   

  Kullanma Talimatı:


  Tüm doğa ve kafes kuşları için hazırlanan takviye mamalarda yıl boyunca her gün kullanılır.100gr mamaya 1 ölçek Feed Mix ilave edilir.Homojen dağılması için iyi karışırılır.

   

  Önemli Not: Asla suda kullanılmaz.

   

  S.T.T:27/12/2022

  bal zencefil yada zerdeçal hızlı gecelerde.jpg (256 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.