açılış.jpg (73 KB)
Nekton

Nekton E Kuşlar İçin Üreme Vitamini 35gr

Ürün Kodu : ST00291
Barkod : 0733309202027
Son Kullanma Tarihi : 16-02-2023   Menşei : Almanya
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Nekton E Vitamini Takviyesi 35gr


   

  Köpekler ve kediler hariç,kuşlar ve evcil hayvanlar için E vitamini destekleyici ek yardımcı katkı maddesidir.

   

  Nekton E takviyesi, kuşların kızışmalarını sağlar ve doğurganlıklarını arttırarak daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Yumurtaların doluluk oranlarından artma sağlar. Üretimi destekler, kuşlarda böbrek ve karaciğeri korur. Nekton S ile en ideal eşleşme katkısı üretilmiş olur.

   


  Kullanım Talimatı:

   

  Üretime başlamadan 2 veya 4 hafta önce (kuşların genel kızgınlıklarına bağlı olarak) Nekton S (multivitamin) ile birlikte verilir. Burada da tavsiyemiz ilk hafta hergün S ile E yi beraber verilmesi, sonra gün asiri yapilabilir. Nekton E yumurta sayısını ve doluluk oranını arttırdığından dişi kuşlara mutlaka verilmeli, dişi kuş kuluçkaya yattığı anda da Nekton E vermeye ara verilmelidir. Devam verililirse kizan hayvanlar tekrar ciftlesme dürtüsü ile yuvayi bozup yenisini yaparlar (Dişi kuşun aşırı kızışarak yaptığı yuvayı bozması engellenir) Nekton S devamli verilmesi önemlidir!Yavrular yuvadan ayrıldığında tekrar Nekton E kullanımına başlanılmalıdır.

   


  Dozaj:

   

  Süs amaçlı kafes kuşlarına ve güvercinlere tamalayıcı yem olarak 250 ml içme sularına 1gram (içindeki ölçek) veya kafes kuşlarının mamalarının 100 gramına a gram katılarak kullanılır.Güvercinlerin yemlerinin 10 gramına 1 gram katılıp iyice karıştıldıktan sonra verilir.

   


  Uyarılar:

   

  Hergün taze olarak verilmelidir.


  Depolama Koşuları:

   

  Serin nemsiz ortamlarda ambalajında saklayınız.  Nekton Türkiye Garantisi Altındadır.

   

  (NEKTON ÜRÜNLERINI ASLA BUZDOLABINDA SAKLAMAYIN.)

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.