açılış.jpg (73 KB)
Nekton

Nekton MSA D3 Vitamin Kalsiyum Mineral 180 gr

Ürün Kodu : ST00280
Barkod : 0733309225040
Son Kullanma Tarihi : 23-09-2023   Menşei : Almanya
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Nekton Msa D3 Vitamini Kalsiyum ve Mineral 180gr

   
   
  NEKTON-MSA D3 vitamini ve evcil hayvanlar için amino asitler yüksek kaliteli mineral takviyesidir. Mineral takviyesi yüksek performans için ve üremenin düzenli yürütülmesi için, sağlık bakımında son derece önemlidir Hayvanlara sunulan tüm beslenme ürünlerinde olduğu gibi, bu maddelerin de sunulması gerekir.

  Oldukça iyi bilinen iki elemanın kalsiyum ve fosfor birçok yönden kuşların sağlığı için gereklidir. Bunların, kuşlarda osteomalazi veya raşitizm önlemek için gereklidir. D3 vitamini, mineral, kalsiyum ve fosfor kemikleri geliştirir.

  Nekton-MSA, D3 vitaminini yüksek miktarda içerir.Kuşlar üreme döneminde, mineraller ve eser elementlerine ihtiyaçları büyük ölçüde artar. Nekton-MSA özellikle damızlık hayvanlarda uygulanır. Dişi kuşlarda yumurtaların güçlü olmasını sağlar ve kolay çatlaması problemini önler. NEKTON-MSA genç kuşların kemik gelişimi içinde gereklidir. Nekton-msa özellikle evlerde yetişen kuşların güneş görmemesi sonucu d ve kalsiyum eksikliğini önleyerek yumurtaların kabuklarının sağlam ve yavruların iskeletlerinin güçlenmesini sağlar! Bu katkı yem temel yemlere kıyasla daha yüksek oranlarda Vitamin D ve eser elementler içerdiğinden dolayı evcil hayvanlara günlük 5% oranda verilmelidir.

   

  Kullanım Talimatları:

   

  Tamamlayıcı yem mineral olarak,süs amaçlı kafas kuşlarının canlı ağırlıklarının her bir kg.ı için mamalarına 1gr güvercinlerin vanlı ağırlıklarının her bir kg,ı için yemlerine 1 gr katılıp iyice karşıtırılarak verilir.Nekton Msa sürügenlerde de kullanılabilir.Sürüngenlerin yemlerine veya mamalarına canlı ağırlıklarının her kg.ıiçin yemlerine0.25gr katılıp iyice karıştırıldıktan sonra verilir.

   

  Uyarılar:

  Çocuklardan uzak tutunuz.

   

  Depolama Koşulları:

  Serin ve nemsiz bir yerde muhafaza ediniz.

   

  NEKTON ÜRÜNLERINI ASLA BUZDOLABINDA SAKLAMAYIN

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.