Yeni
Ornivet

Ornivet Omega Oil Omega Yağı Karışımı 250 ml

Ürün Kodu : ORNİ-05 MENŞEİ: BELÇİKA S.K.T:08-2021
90,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ornivet Omega Oil 9 Çeşit Yağ Karışımı 250 ml

   

  Ornivet Omega Oil; içerisinde tam olarak 9 farklı yağ çeşidini barındırmaktadır. Bu yağlar uzun araştırmalar sonrası, özenle seçilmiştir. Seçilen bu yağların birbirleri ile uyumu gözetilerek karışım sağlanmıştır. Bu mükemmel karışımın içerisinde hem bitkisel yağlar, hem de hayvansal yağlar kullanılmıştır. Böylece benzersiz bir formül ortaya çıkmıştır.

  İçeriğinde bulunan Omega 3 (alfa-linolenik asit), Omega 6 (linoleik asit) ve Omega 9 (oleik asit)'dan oluşan omega yağ asitleri yavru gelişimi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, hastalıklarının önlenmesi gibi fonksiyonları bulunmaktadır.


  Omega Oil İçerisinde Bulunan Yağlar ve Özellikleri:

   

  Sarımsak Yağı: İç parazitleri yok eder ve doğal antibiyotik görevi görüp kuşların iştahı açmaktadır.

  Okaliptus Yağı: Kuşların solunum yollarını açar ve daha iyi oksijen almalarını sağlar.

  Kekik Yağı: Özellikle kuşların tüylerine çok iyi gelmektedir. Bol miktarda C, A, K, E vitaminleri içerir.

  Keten Yağı: Karaciğeri korur ve kuşların tüm stresini azaltır. Aynı zamanda mo—omega 3 ve omega 6 yağ asitelerini doğal olarak içerir.

  Morina Balığı Karaciğer Yağı: Morina Balığı yağı çok iyi bir D vitamini kaynağıdır ve kuşların kemiklerine çok iyi gelmektedir. Antibiyotik kullanımı sonra tahribata uğramış bağırsak sistemini en hızlı şekilde iyileştirir.

  Soya Yağı Omega Soyada yüksek oranda lif bulunur ve kalsiyum, demir, potasyum ve çinko gibi bol miktarda vitamin ve mineral içerir. Soya B vitaminleri bakımından zengindir ve iyi bir omega-3 esansiyel yağ asidi kaynağıdır. 

  Kolza Yağı: Kanola yağı tüketimi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur

  Buğday Yağı: E vitamini deposudur.Kuşların cildini besler, canlandırır.

  Somon Balığı Yağı: Yağ yakımı yardımcı olur, kemik gelişimini destekler. Omega 3 içerir.

   

  Kullanım:

  Kafes Kuşları ve Güvercinlerin gelişimini desteklemek ihtiyacı olan enerjiyi almalarını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

   

  Güvercinler İçin Kullanım Biçimi:Güvercinlerin 1 kg. yemine 5 ml. katılıp iyice karıştırılarak verilir, üretim sezonun da haftada 3 gün,  yarış sezonunda hafta da 5 gün verilmesi tavsiye edilir 

   

  Kafes Kuşları İçin Kullanım Biçimi: Nemlendirilmiş mama üzerine hafta da 2-3 defa 5 ml. verilmesi tavsiye edilir.. Ornivet – Omega Oil kullanırken PROTEIN EXTRA WITH POLEN veya SPİRULİNA POWDER ile birlikte karıştırılıp kullanılmasını tavsiye ederiz.     


  Analiz Değerleri:

  Ham Protein % 0, Ham Yağ % 97,67, Ham Selüloz % 0, Ham Kül % 0,07 Nem % 0,05


  Bileşen Listesi:

  Ökaliptus Yağı, Kekik Yağı, Sarımsak Yağı, Keten Yağı, Kolza Yağı, Morina Balığı Karaciğer Yağı, Buğday Yağı, Soya Yağı, Somon Balığı Yağı, Ham Lesitin.


  Belçika malıdır.


  Yazılan tüm açıklamalar, makaleler, videolar, resimler, ikonlar, fotoğraflar v.b içerikler ©Hobipet adına özgün olarak oluşturulmuştur. Başka bir e-ticaret sitesinde kullanımı yasaklanmıştır ve tesbiti halinde tüm yasal haklarımızı kullanma yetkimiz bulunmaktadır. Kaynak belirtilerek forum sitelerinde kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.