Witte Molen

Witte Molen Expert Nemli Yumurtalı Ballı Kuş Maması 5kg

Ürün Kodu : 10323 SON KULLANMA TARİHİ: 26/05/2021
175,00 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Witte Molen Expert Kullanıma Hazır Yumurtalı Nemli Ballı Kuş Maması

  Bu ürün 10 kilogramlık ambalajından bölünerek gönderilmektedir.

  Bu ürün Hobipet Firmasının Garantisi altındadır. “Hobipet Garantili” ürünler %100 orijinal, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan ruhsatlı yetkili distribütör firmasından tedarik edilmiş faturalı ürünlerdir.

  witte molen açıklama 1.jpg (108 KB)

                                            

  Witte Molen Expert Şimdi Hobipet'te !

  1740 yılında kurulan Witte Molen dünyanın en eski ve en saygın mama üreticisidir. Hollanda meşeili olan bu firma dünyanın en kaliteli ve en besleyici kuş mamalarını üretmektedir. Piyasaya sürdüğü mamalar ile sektörde öncü olan firma rakipleri tarafından yıllar boyunca taklit edilmişdir. Alışıldık ucuz mamaların aksine Witte Molen her zaman kaliteli mamalar yaparak şampiyon üreticiler yetiştirmiştir. Bir çok üretici şampiyonlukları ile övünürken arkasında bir dağ gibi duran Witte Molen Mamalarını unutmamalıdırlar.
   
  Yeniden dizayn edilmiş ambalajı mamanın son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruması için tasarlanmıştır.Granül boyutları kafes kuşlarının mamaları rahatça yiyebilmesi için tasarlanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile kuş besleyen ve yetiştiren herkesin saygısını kazandığımızı düşünüyoruz.Siz bizi tercih ettik çe daha da büyüyeceğiz ve ileri teknoloji mamalar üretmeye devam edeceğiz.

  Witte Molen Expert Mamanın Özellikleri !

  Aç kullan mantığı ile üretilen Witte Molen mamalarına hiç birşey eklemeden kuşlarınıza sunabilirsiniz.Elbette kendinize has formülleriniz varsa mamanız ile birlikte kuşlara vermeniz hiç sorun teşkil etmez.Biz Witte Molen mamalarını yaparken kusursuz olarak üretmeye çalıştık. Bu kusursuzluğu yaratmak için içerisine bazı maddeler ekledik. Bu maddeler kuşların sindirim sistemini, kemik ve iskelet sistemini, tüy sistemini mükemmel bir hale getirebilmesi için tasarlandı. En kaliteli mineraller,mayalar,vitaminler,kalsiyumlar ve proteinler eklenerek muazzamlaştırıldı. Bu sebepten ötürü rakiplerinden çok öndedir. Yüksek yenilebilirlik Witte Molen firmasının ana prensiplerindendir.Tüm mamalarıımız kuşlar tarafından afiyetle yenmektedir. Bir mama ne kadar iyi olursa olsun kuşlar bu mamayı çekici bulup yemiyorsa sadece kendine iyidir!!! Umarım ne anlatmak istemiğimizi aktarabilmişizdir. Her zaman en kaliteli mamalar eşittir Witte Molen demektir.

  witte molen seo çalışması ekrem.jpg (80 KB)

  Witte Molen Expert Mama Nasıl ve Hangi Dönemlerde Kullanılır?

  Özel dönemlerde kuşların besin ihtiyaçları hem artar, hem de farklılaşır. Yavru kuşların gelişme sürecinde eksik beslenmesi durumunda bu eksiklik sonradan telafi edilemez ve yanık kalma durumu gözlemlenir. Çiftleşen kuşların artan besin ihtiyaçları karşılanmaz ise yumurta sayısı ve kalitesi düşer, anne baba kuş zayıflar, yavrular sağlıksız olur. Tüy dökümü dönemini kuşların rahat geçirebilmesi için çok iyi beslenmesi gerekir.Protein ve kalsiyum ihtiyacının doruğa çıktığı bu dönemde sadece tohumlarla beslenen bir kuş sağlıklı tüy yapısına sahip olamaz. (tüyler % 88 proteinden oluşur)

  Witte Molen Nemli Ballı Yumurtalı Kuş Maması tohum yiyici kuşların beslenmelerini takviye eder, artan protein, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Bu dönemlerde kuşların belirli vitaminlere daha fazla ihtiyaçları vardır. Yeme katılan vitamin ve mineraller gelişme, üreme, parlak tüy yapısı, direnç sistemi yönünden önemli görevler üstlenir. 

  Yavrulara, yumurta ve tüy dökümü dönemindeki kuşlara her gün verilmelidir. Diğer zamanlarda haftanın 2 yada 3 günü normal yeminden ayrı bir kapta veya mamalıkta kuşlara vermek yeterlidir. Nemledirmeye gerek yoktur.İçerisine iç yulaf, beyaz perilla, çimlendirilmiş tohumlar eklenerek verilmesi de tavisiyelerimiz arasındadır. 


  witte molen seo.jpg (56 KB)

  Witte Molen Expert Mamasının Besin Değerleri


  Besinsel katkı maddeleri Yağ içeriği :%10,9  A vitamini: 19.998 IU/kg Protein: %10,7  D3 vitamini:1,999 IU/kg Nem: %9 C vitamini: 750 mg/kg İnorganik madde: %2,2  E vitamini : 300 mg/kg Selüloz: %1,9  Demir: 0,60 mg/kg  Sodyum: 6,1 g/kg  Manganez:0,30 mg/kg   Fosfor: 2,5 g/kg  Çinko : 0,22 mg/kg Kalsiyum: 1,2 g/kg Bakır sülfat : 0,03 mg/kg Bileşim: Ekmek-Pastacılık ürünleri , Çeşitli şekerler , Bitkisel ve hayvansal yağlar , Tahıllar , Tohumlar , Mineraller, Yumurta ürünleri , Renklendiriciler, Antioksidanl


  SON KULLANMA TARİHİ: 26/05/2021

  Yazılan tüm açıklamalar, makaleler, videolar, resimler, ikonlar, fotoğraflar v.b içerikler ©Hobipet adına özgün olarak oluşturulmuştur. Başka bir e-ticaret sitesinde kullanımı yasaklanmıştır ve tesbiti halinde tüm yasal haklarımızı kullanma yetkimiz bulunmaktadır. Kaynak belirtilerek forum sitelerinde kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.