Hobi

Hobi Aminovit-B Tüy Karaciğer Kas Düzenleyici Multivitamin 500ml

Ürün Kodu : ST00143
Barkod : 8698931091376
Menşei : Türkiye
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Aminovit-B Nasıl Bir Üründür?

   

  Aminovit-B yüksek dozlarda amino asit, elektrolit ve B vitaminleri içerien muazzam bir üründür.

   

  Aminovit-B’yi Hangi Dönemlerde Kullanmalıyım?

   

  Aminovit B’yi güvercinler ve kafes kuşların için yarış mevsiminde, gelişim döneminde ve üretim döneminde bütün yıl boyunca kullanabilirsiniz.

   

   

  Aminovit-B Kullanmak Gerçekten Bir İşe Yarar Mı?

   

  Üreme mevsimi boyunca,tüy dönemi boyunca,yarışma dönemlerinde Aminovit B ile genç kuşların özellikle yüksek protein ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.Kesin klinik araştırmalar ile kolin klorür genç kuşların karaciğer dejenerasyonunu ve buna bağlı karaciğer yağlanmaların önüne geçmiştir.Hobi Amnovit-B olması gereken en ideal dozu kullanılmıştır.Parlak ve güçlü tüyler,güçlü vücut formu ve sağlılık karaciğer için kullanılması uygun olacaktır.

   

  Tüy Döneminde Kullanılması Olumlu Sonuçlar Verir Mi?

   

  Tüy döneminde Aminovit-B mükemmel bir seçim olacaktır.Çünkü tüy her gün büyür ve gelişir.Yüksek oranda dozlanan amino asitler L-metiyonin, L-lisin,vitamin biotin, yeni ve ipeksi tüylerin garantörüdür.

   

  Tamam Biz Bu Ürünü Beğendik Ama İleride Sahtesi Çıkarsa?Bunun İçin Nasıl Bir Önlem Almalıyız yada Siz Nasıl Bir Önlem Aldınız?

   

  L-metiyonin içerisindeki kükürt nedeniyle,içme sularında birkaç saat sonra hafif bir kükürt kokusu ortaya çıkartır.Kükürt kokusu olmayan amino asit ürünler satın aldıysanız, sadece su satın almışsınız demektir. Koku yoksa, etkisi de yoktur! Umarız ne anlatmak isteğimizi aktarabilmişizdir !

   

  Kür yada İlaç Tedavisi Sırasında Bu Ürünü Destek Amaçlı Kullanabilir Miyim?

   

  Aşılar veya diğer tıbbi tedaviler uygulanırken,kuşların sularına Aminovit-B  kullanılabilir.Bu şekilde ilaçlardan kaynaklanan yan etkileri önleyebilir ve aynı zamanda tüylere zarar gelmesi engellenir.Yüksek dozda vitamin B-12, kan oluşumunu ve hücre bölünmesini destekler. Bu süreç çok önemlidir.Yarış mevsiminde kaliteli bir beslenme ile birlikte Aminovit B şarttır.L-metiyonin ve L-lizin, hızlı bir  toparlanma için protein yapı taşları (organik bileşikler) olarak değerlendirilir.

   

   

  Yarış Güvercinleri Besliyorum Yarış Sonrası Halsizleşme İçin İşe Yarar Mı?

   

  Güvercinlerde yarış, kafes kuşlarında eşleşme sonrası ve yavru büyütme döneminde kas ve kilo kaybı hissedilebilir. Üreme,yarışma,uçuş gibi yüksek performans gerektiren halleri Aminovit B ile desteklerseniz bu gibi durumlarda olumsuz bir sonuç yaşamazsınız.Kasların enerji birikimi iki gün içinde tamamlanır.Aminovit-B kullanılan kuşların, uzun bir üretim ve yarış boyunca muazzam bir avantaja sahip oldukları ispatlanmıştır.Yarış mevsimi ne kadar uzun ve zorlaşırsa kaslar o derece zorlanır ve Aminovit-B vererek kasların onarımını sağlayıp gelecek sezona çok daha güçlü kuşlar yetiştirebilirsiniz yani avantaj o kadar büyük olur.

   

  Sürekli Aminoasit ve Metiyonin Diyorsunuz Nedir Bu Metiyonin Tam Olarak Ne İşe Yarar?

   

  Amonivit-B öyle bir üründür  ki L formu ihtiva eden metiyonin kullanmaktadır.Kuş metabolizması L formunda ki metiyonini kullanabilir.DL formundaki metiyoninin ise sadece %50’sini kullanılabilir.Bu nedenle, vücut sadece L-metionini tam olarak kullanabilir.Kullanılmayan D-metiyonini boşaltım yolu ile atılır.Böylece, metiyoninin % 50'si kaybolur.Yani:1000 mg DL-metiyonin içeren bir ürün satın alırsanız,ürün içerisinde ki değerli amino asit olan L metiyonin sadece 500 mg’si kuş için kullanılabilir olacaktır.

  L-metiyonin insanlar için kullanılır. DL formunun kullanılmasına izin verilmez. 
  L-metiyonin, DL-metiyoninden 20 kat daha pahalıdır ve tabii ki hayvanlar için daha iyi form sağlar. Her üretimhane de kullanılan en önemli maddelerden biri olan amino asitleri tanımak yararlı bir araştırmadır. Bu durumda, Aminovit’in olağanüstü bir ürün olduğunu çabucak keşfedebilirsiniz.

   

  Tamam Ürünün Kaliteli Olduğunu Anladım ama Benim Kuşlarım Vitamine Karşı Çok Tepkisiz İçerler Mi Acaba?


  Beslenme takviyeleri ve ilaçlarda tatlandırıcılar ve aromalar artık daha sık kullanılmaktadır. Bu aromalar yapılan ürünün sırlarından biridir ve kuşların ürünü iştahla içmeleri için konulmaktadır.Aminovit B üreticilere büyük önem verdiği için kullanılan tüm maddeleri tek tek açıklamakta ve sır bırakmamaktadır.

  Özetle anlatmak gerekirse Aminovit-B;’’İyi ile yetinmeyen,en iyisini isteyenler için optimize edilmiştir.

   

  Hangi Kuşlar İçin Kullanıma Uygundur?

   

  Güvercinler,Kanaryalar,Muhabbet Kuşları,Paraketler,Papağanlar,Kümes Hayvanları,Doğa Kuşları,Yırtıcı Kuşlar v.b

   

  İçerisinde Diğer Vitaminlerden Ayrılan Başka Bir Özelliği Var Mı?

  İçeriğinde gerçek kekik yağına yer verilmiştir.Tüm Kafes kuşları ve güvercinlerde anti-fungaldır (anti- mantar mega bakteri , aspergillus, candidas) karşı doğal kalkan görevi görür.

   

  Nasıl Kullanılmalıdır?

   

  Yarış,Tüy,Üretim Zamanlarında:1 litre suya veya 1 kg mama için 15ml (haftada 3-5 gün) kullanılabilir.

  Ürünün İçerik Bilgisini Net Olarak Söylermisiniz?

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.