Hobi

Hobi E Vitamini Takviyesi 70 Gr

Ürün Kodu : ST00365
Barkod : 869831091154
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Hobi Kuşlar İçin Kızıştırıcı E Vitamini 

   

  E Vitamini (diğer adıyla Tokoferol), en önemli antioksidandır çok güçlüdür  ve bağışıklık sistemi açısından pek çok fonksiyonda görev alan önemli bir vitamindir. Kuşlarda bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi kızışması için büyük rol oynamaktadır.Ayrıca yumurtaların doluluk oranını arttırarak boş çıkmasını engellemektedir.Böbrek ve karaciğer dostudur.

   

  E vitamini eksikliğinde kuşlarda kısırlık görülebilmektedir.Ayrıca E vitamini eksikliklerinde kuşların bazı yerlerinde şişlik benzeri su toplamaları görülebilir.

   

  Uzun denemelerden sonra geliştirilmiş olan Hobi E vitamini çoğu kuş üreticisi tarafından kullanılmış olup %99 başarı sağlamıştır.

   

  Hobi E ve S vitaminin çıkış sebebi benzer nitelikte olan e vitaminlerinin kanarya ve finçlerde işe yararken muhabbet ve paraket türlerinde aynı sonucu vermemesinden ileri gelmektedir.

   

  Hobi E vitamini;Hem muhabbet kuşları,hem ufak papağan türleri,hem kanarya türleri,hem egzotik finçler,hemde Avrupa finçlerin de gönül rahatlığıyla kullanılmış ve başarı sağlanmıştır.

   

  Hobi E vitamini ekstra ilavelerde dolu bir E vitaminidir.İçerisinde E vitamini,Lizin,L-Arjinin,dekstroz ve trikasiyum fosfat barındırmakta olup meyve aromaları ile kuşların ürünü içmelerine teşvik etmektedir.

   

  Kullanımı:

   

  *Kafes kuşlarının için: İçme sularına 250 mlsine 1gram verilerek kullanılmalıdır veya 100 gram nemlendirilmiş yumurta mamasına 1 gram kullanılmalıdır.

   

  *Güvercinler İçin:50 gram yağlanmış yeme 1 gram atılarak ve iyice karıştırılarak kullanılmalıdır.

   

  *Sürüngenler için:Her 1kg canlı ağırlığı başına günlük 0.5gr hesaplayarak günlük içme sularına yada günlük mamalarına katılarak kullanılır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.