Hobi

Hobi Kafes Kuşları ve Güvercinler İçin Banyo Tuzu 500gr

Ürün Kodu : ST03222
Barkod : 8698931088260
Son Kullanma Tarihi: 12/2026
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Hobi Kafes Kuşları ve Güvercinler İçin Banyo Tuzu 500gr

   

  Hobi banyo tuzu kuşların daha sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmasını sağlar ve kaslarını geliştirir.  Banyo suyuna eklediğinizde ölü deriyi uzaklaştırır, pullanmaları temizler ve tüy değişimini kolaylaştırır. Ayrıca ayaklarını dezenfekte ederek daha temiz ve sağlıklı olmalarını sağlar. Güvercinlerin uçuş performansını arttırır. Kullanıldığında kuşlarınızın daha parlak tüylere ve daha sağlıklı temiz ayaklara sahip olmalarını sağlar. Bu nedenle yarışma öncesinde kullanımı kuşunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.

   

  İçerik 

   

  Sodyum klorid, sodyum bbikarbonat, boraks esansiyel yağlar.

   

  Kullanımı 

   

  500 ml suya bir çay kaşığı ekleyerek hazırlanır. Kışın haftada bir kez yazın ise haftada iki kez kullanımı önerilir. Yarışma sezonunda ise kafese konulmadan önce her gün bir kez, yarışma sonrasında ve iki yarışma arasındaki süre boyunca ise 2-3 günde bir kullanılması tavsiye edilir. Yaz aylarında sıcak havalarda banyo suyu birkaç saat içinde yenilenmelidir.

   

  Uyarılar

   

  Serin ve kuru yerde saklayınız. İnsan kullanımına uygun değildir. Son kullanma tarihi ve parti no etiket üzerindedir. Depolama ömrü son kullanma tarihine kadardır. İlaç değildir. Tedavi amacı ile kullanılamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.