Goody

Goody Maintenance Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg (Yeşil)

Ürün Kodu : ST00601
Barkod : 8697460311238
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Goody Maintenance Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

  Goody Etli Köpek Maması Hakkında

  Goody Etli Yetişkin Köpek Maması besleyici formülü ile yetişkin köpeklerin günlük ihtiyaçlarına özel üretilmiştir.

  •       Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler.

  •       Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına destek olur.

  •       İçeriğindeki aminoasit ve vitaminler güçlü bağışıklık sisteminin gelişmesini sağlar.

  •       Kaliteli yağ içeriği dostunuza ihtiyaç duyduğu yeterli enerjiyi verir.

  •       Bunlara ek olarak Goody Etli Yetişkin Köpek Maması’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri güçlü ve parlak tüy oluşumunu sağlar.

  •       İdeal lif yapısı ile sindirim sistemi sağlığını destekler.

   

  Goody dört dörtlük bir besin ve komple bir gıdadır:

  Komple Gıda Ne Demektir?

  İhtiyaç duyulan bütün besin maddelerini doğru miktarlarda içeren besinler “Komple Gıda” kapsamına girerler. Sadece komple bir gıda ve su ile beslenenlerin normal şartlar altında sağlıklı ve uzun bir ömür sürme olasılığı daha yüksektir. Dengeli beslenme ise bütün besleyici maddelerin doğru oranlarda bulunduğu beslenme şeklidir.  Goody mamaları dostunuz için dengeli  ve komple bir gıdadır.

  Goody Neden Dört Dörtlük Besindir:

  Goody dengeli ve komple bir gıda olduğu için “dört dörtlük besindir”. Goody, dostunuz için yapacağınız en  uygun tercihtir:

  1. Goody Lezzetlidir: Goody kendi damak zevkimize göre değil hayvanların damak zevkine göre formüle edilmiştir. Evde yaptığınız yemekler ile bu lezzeti yakalamanız mümkün değildir. Burada en önemli nokta, bir marka mamadan Goody’e geçerken “Başka Markadan Geçiş” bölümünde yazan bilgilere dikkat etmenizdir.

  2. Goody Besleyicidir: Goody, dostunuzun ihtiyaç duyduğu kaliteli protein ve yağ içeriği açısından zengindir. Evde hazırlanan yemeklerde evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına göre yeterli miktarlarda bulunmayan kalsiyum, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin ve mineralleri Goody doğru oranlarda barındırır. Ev yemeği ile beslenen hayvanlarda kalsiyum ve çinko eksikliğinden dolayı ortopedik ve nörolojik sorunlar, mercek ve retinaya bağlı görme sorunları çıkma olasılığı daha fazladır. Dostunuzla sağlıklı ve uzun beraberlikler için onu Goody ile besleyin.

  3. Goody Pratiktir: Evde hazırlanan yemekler sizin yemek artıklarınızdan hazırlanmış olsun, ya da dostunuz için özel olarak pişirilmiş olsun, zaman ve enerji harcayarak yapılır. Oysa Goody ile beslemek için paketi açıp uygun miktarlarda mamayı mama kabına koymanız yeterlidir. Goody size hiç yük olmadan dostunuzu en iyi şekilde besler. 

  4. Goody Ekonomiktir: Evde hazırladığınız mama ne tip olursa olsun onu hazırlarken harcadığınız  zaman, emek, malzeme maliyetleri günlük Goody ile besleme maliyetinizden daha fazla olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.