Kargo Politikası

Kargo & Teslimat

 

Kargo Politikası

 

Hobipet.com.tr üzerinden en az 3000 tl tutarında alışveriş yapabilirsiniz. İstanbul ve Trakya bölgesinden verilen tüm siparişler servis araçlarımız ile tarafınıza nakliye bedeli alınmadan ulaştırılır. İstanbul ve Trakya Bölgesi dışından verilen siparişler alıcı ödemeli olarak tarafınıza ulaştırılır. (Aksi bir durum olmadıkça anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile gönderim sağlanır.)


Teslim Politikası


Siparişiniz size ulaştığında tarafınıza verilen sipariş fişini kontrol ediniz ve malınızı sayınız. Mal teslimatı yapıldıktan sonra tüm sorumluluk müşteriye aittir.

 

Siparişiniz Üç İş Gününde Elinize Geçer
 

Sizlere hızlı bir hizmet sunmak için sadece seçkin kargo ve ambar firmalarını ile çalışmaktayız. Mesai saatleri içerisinde bize ulaşan siparişleriniz üç iş günü içerisinde hazırlanıp, taşımayı yapan lojistik firmasına teslim edilmektedir. Paketler lojistik firmasına teslim edildikten sonra ise yol durumuna göre bir veya üç iş günü içerisinde size teslim edilir. Kargolar yakın bölgelere hemen hemen ertesi gün ulaştırılabilmektedir ancak bu süre ile ilgili bir garanti kesinlikle ama kesinlikle verilememektedir. Doğrudan üreticiden sevk edilen ürünlerin size ulaşma süresi üç günden daha fazla sürebilir ancak bu özel durumlar ürün sayfalarında sizlere duyurulmaktadır. Cumartesi günleri alınan siparişler pazartesi günleri kargo firmasına teslim edilmekte olup cumartesi ve pazar günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır.

Aşağıdaki maddeler siparişlerin gecikmesine sebep olabilir.

Yanlış teslimat adresi.

Ödemenin gecikmesi veya ödeme ile ilgili sorun oluşması.

Lojistik firması teslim sorunları. (Örn: Kötü hava koşulları.)

 

Sipariş Takibi
 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, kargo kod numarasını da içeren otomatik bir e-posta alacaksınız. E-postanıza gelen kargo kod numarası ile taşımayı yapan firmanın web sitesinden kargonuzun durumunu takip edebileceğiniz gibi aynı kod numarasını kullanarak Hobipet.com.tr üzerinden "KARGOM NEREDE" bölümüne ulaşarak da siparişinizin takibini yapabilirsiniz. 

 Türkiye Dışına Gönderim
 

Ülke dışına satış ve gönderim şu an için yapılamamaktadır ancak bu durum ile ilgili çalışmalar yürütülmekte ve en kısa süre içerisinde belirli bölge ve ülkelere satış planlanmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.